Kréta

8. septembra 2021

Najlepšie pláže Kréty

Pri objavovaní pláží na Kréte sa ocitnete v raji. Nie všetky pláže sú vhodné na bezpečné kúpanie. Vietor prináša so sebou občasné silné nárazy a veľké vlny a tak sa z kúpania môže stať adrenalínový zážitok. Predovšetkým južná časť Kréty je známa svojou veternosťou.
6. augusta 2021

Jaskyňa Milatos

Jaskyňa Milatos, je miestom opradeným históriou aj legendami. Táto prírodná jaskyňa stojí uprostred drsných útesov s výhľadom na Egejské more. Slúžila ako útočisko, miesto uctievania a historicky významné miesto. Jaskyňa je prístupná zadarmo, bez sprievodcu.
6. augusta 2021

Jaskyňa Vreiko

Jaskyňa Vreiko je ponúka jedinečný a dobrodružný zážitok pre ľudí, ktorí chcú preskúmať menej známe miesta na ostrove. Plná geologických útvarov a kompletne neorganizovaná láka vyskúšať si aké je to byť speleológom. Jediné čo potrebujete je kvalitný zdroj svetla a pevná obuv.
6. augusta 2021

Agio Nikolaos

Agios Nikolaos, je malebné pobrežné mestečko na severovýchodnom pobreží Kréty, známe svojou nádhernou prírodnou scenériou, živou atmosférou a bohatou históriou. Je ideálnym miestom na večernú prechádzku kde môžete načerpať typickú Stredomorskú atmosféru.
4. augusta 2021

Chrisi island

Chrisi, nazývaný aj „zlatý ostrov“, je malý grécky ostrov ležiaci južne od Kréty. Tento ostrov je známy svojimi pustými piesočnatými plážami, tyrkysovou vodou a jedinečnou prírodnou scenériou. Čaká tu na vás relax na piesku. Teda ak si vyberiete správny deň na návštevu.
4. augusta 2021

Agios Pavlos Beach

Agios Pavlos Beach sa nachádza na juhu Kréty hodinku od Rethymna a je jednou z tých tajomných a nedotknutých pláží, ktoré ponúkajú návštevníkom únik z davov a súzvuk s prírodou. Pláže sú dve vedľa seba. Krásna je práve Agios Pavlos Sandhill Beach nie tá druhá
Agios Pavlos Beach
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more